Bi&Bi Panzió

Dekan U. 3., 02. Rózsadomb, Budapest, Magyarország - Mammut bevásárlóközpont mellett
9.3/10 · 1022 értékelés

A 4 csillagos Bi&Bi Panzió Budapest kíváló hely Budapest Wülfel körzetében, a Terror Háza Múzeum pedig kocsival 10 percre található. A Budapest városi hotel nyilvános parkolóval is rendelkezik.

Elhelyezkedés

A hoteltől 1 km-re van a Mátyás-templom és 3 km-re a Dohány utcai Zsinagóga. A szállás a történelem szerelmeseinek a Halászbástya (1,1 km) és Budai Vár (1,2 km) közelségét kínálja. A Budapest városi Bi&Bi Panzió körülbelül 25 percnyi sétára található a Szent István Bazilika, amely a zarándokok és a turisták körében egyaránt népszerű. A Budapest városi ingatlan pár lépésre fekszik a Széll Kálmán téri metróállomástól.

Szobák

A Budapest városi panzió 10 szobával rendelkezik, melyek síkképernyős műholdas TV-vel, valamint tea- és kávéfőző berendezéssel felszereltek. Külön WC és zuhanyzó biztosítottak olyan kényelmi opciókkal, mint a hajszárító és fürdőlepedők.

Étel és ital szolgáltatások

A Bi&Bi Panzió elég közel található Zing Burger amerikai ételeket szolgál fel.

Miért jó választás az Bi&Bi Panzió Budapest

Válassza ki a számú szobát
  • Teljes testmasszázs szolgáltatás

  • Ingyenes kávé és tea egész nap

  • Légkondicionált tetőtéri szobák

  • Kényelmes bővített bejelentkezés

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • Wifi

  • Bejelentkezés/Kijelentkezés

  • Spa és relaxáció

  • Gyerekbarát

  • Reggeli

  • Légkondicionálás

  • Háziállat megengedett

Áttekintés
  • Wifi
  • Bejelentkezés/Kijelentkezés
  • Spa és relaxáció
  • Gyerekbarát
  • Reggeli
  • Légkondicionálás
  • Háziállat megengedett
1/6

Internet

  • Wi-Fi

Parkolási lehetőségek

  • Parkolás

Szolgáltatások

  • Széf
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • Concierge-szolgálat
  • Biztonsági szolgálat
  • Poggyászmegőrzés
  • Szolgáltatások házi állatoknak
  • Szobaszerviz
  • Mosoda
  • Idegenvezetés/Jegyiroda
  • Üzletek/Kereskedelmi szolgáltatások

Étkezési lehetőségek

  • Szobai reggeli
  • Büfé
  • Csomagolt ebéd
  • Speciális diétás menük

A konyhában

  • Elektromos vízforraló

Üzleti létesítmények

  • Fax/fénymásolás

Gyerekeknek

  • Kiságyak
  • Táblajátékok

Pihenés

  • Szabadidős/TV szoba
  • Teljes testmasszázs

A szobákban

  • Légkondicionálás
  • Fűtés
  • Ülősarok
  • Tea és kávéfőző
  • Étkezőasztal
  • Vasaló eszközök

A fürdőszobában

  • Mosógép
  • Ingyenes piperecikkek

Készülékek

  • LCD TV

Design

  • Szőnyegezett padló

Általános szolgáltatások

  • Nemdohányzó
  • Allergiamentes szobák
  • Füstérzékelők
  • Elektromos jármű töltőállomás
  • Tűzoltó készülékek
  • Kulcs belépés

Háziállatok

  • Háziállat engedélyezett

Fontos információ

Bejelentkezés:
14:00-22:00 között
Kijelentkezés:
06:00-10:00 között
Engedély számaPA19001744
  • Gyermekek és pótágyak
  • A szobákban maximum 1 pótágy helyezhető el.

Adjon meg időpontokat az elérhetőség megtekintéséhez

USD 61/éjszaka kezdőáron
Bejelentkezés ideje 30 Júl 2026
Kijelentkezés ideje 31 Júl 2026
Vendégek 2 vendég

Felnőtt:

2

Gyerekek:

0
Minden ár ellenőrizve
Hogyan ellenőriztük az árakat Csapatunk rendszeres árellenőrzést végez annak érdekében, hogy Ön a piacon elérhető legalacsonyabb összegeken foglalhasson. Az árakat folyamatosan összevetjük a szállodák és más szolgáltatók díjszabásaival. Amennyiben kedvezmények vagy promóciók jelennek meg, weboldalunkon az árak ennek megfelelően frissülnek.
Aktuális ajánlatok Szerkesztő választása

Családi csomagajánlat

Akár 20% kedvezmény
Save up to 20% with special family packages that include your stay, meals, and fun for the kids..

Nyári ajánlat

Akár 15% kedvezmény
Hozza ki a legtöbbet a nyárból akár 15% kedvezménnyel és ingyenes reggelivel – korlátozott ideig tartó ajánlat.

Korai foglalási kedvezmény

Akár 20% kedvezmény
Akár 20%-os megtakarítás, ha legalább 30 nappal az utazás előtt foglal.

Csak mobilra szóló ajánlat

Exkluzív kedvezmény – akár 10% kedvezményt kaphat, ha telefonjáról foglal.

Ajánlat csak tagoknak

Akár 15% kedvezmény
Csatlakozzon most, hogy akár 15% kedvezményt kapjon – csak tagok számára látható..

Szobák

Bi&Bi Panzió Budapest fotói

Bi&Bi Panzió Budapest elhelyezkedése

Dekan U. 3., 02. Rózsadomb, Budapest, Magyarország

 -  Mammut bevásárlóközpont mellett
Látnivalók
Nagyszerű éttermek
Közlekedés

Helyek a közelben

    Bi&Bi Panzió Budapest vendégértékelései

    Megbízható szolgáltatók értékelései alapján

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Népszerű hotelek itt: Budapest

    Find your perfect hotel stay today

    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    100% -ban ellenőrzött vélemények
    Adjon meg időpontokat az elérhetőség megtekintéséhez
    USD 61/éjszaka kezdőáron
    Bejelentkezés ideje 30 Júl 2026
    Kijelentkezés ideje 31 Júl 2026
    Vendégek 2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Minden ár ellenőrizve
    Hogyan ellenőriztük az árakat Csapatunk rendszeres árellenőrzést végez annak érdekében, hogy Ön a piacon elérhető legalacsonyabb összegeken foglalhasson. Az árakat folyamatosan összevetjük a szállodák és más szolgáltatók díjszabásaival. Amennyiben kedvezmények vagy promóciók jelennek meg, weboldalunkon az árak ennek megfelelően frissülnek.
    Be- és kijelentkezés
    30 Júl 2026
    31 Júl 2026
    Vendégek
    2 vendég
    Segítünk
    Üdv! Kérdése van? Írjon nekünk üzenetet – csapatunk örömmel segít.
    Az Ön adatai:
    Tárgy:
    Üzenet:
    Köszönjük üzenetét. Hamarosan visszajelzünk!
    Az üzenet nem nyilvánított
    Fontos információ
    Bi&Bi
    Bejelentkezés:
    14:00-22:00 között
    Kijelentkezés:
    06:00-10:00 között
    Engedély számaPA19001744
    • Gyermekek és pótágyak
    • A szobákban maximum 1 pótágy helyezhető el.